Шампури

Шампури


Шампур внутрішній. Великий

Шампур внутрішній. Великий

Сумісний з тандирами: "Батир, Аттіла" Шампура завжди незамінний інструмент для приготування м'ясних..

0.00 грн.
Шампур зовнішній з проточкою

Шампур зовнішній з проточкою

Сумісний з тандирами: "Фаберже, Скіф, Козацький, Отаман, Гетьман, Фаберже елітний, Осавул" Шампура ..

0.00 грн.
Шампурніца в тандир з піддоном для жиру

Шампурніца в тандир з піддоном для жиру

Стандартне пристосування для приготування м'яса, шампурніца в тандир. Шампура підвішуються вертикаль..

0.00 грн.
Шампур внутрішній

Шампур внутрішній

Сумісний з тандирами: "Фаберже, Скіф, Козацький, Отаман, Гетьман, Фаберже елітний, Осавул" Шампура ..

150.00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Світ тандирів

Замовте безкоштовну консультацію, і ми Вам обов'язково передзвонимо. Гаряча лінія: (096) 379-65-51

Приготування страв на тандирі неможливо без використання додаткового обладнання. Найпоширенішим аксесуаром є, звичайно ж, шампур. Він має одну важливу особливість - це можливість вертикального підвішування. Для використання шампурів є додаткове пристосування, що розширює можливості використання даного виду аксесуарів - це шампурніца. У неї можна складати шампура вертикально. Дане пристосування має спеціальний піддон, в який стікає сік від шашлику, а також спеціальні ручки для зручного завантаження і вивантаження шампурніци в тандир.

Великою популярністю користуються решітки, які можуть мати різну кількість ярусів - від одного до двох або трьох. На гратах можна приготувати ті продукти, які не зручно одягати на шампур або ж вони на ньому не тримаються. Також цей аксесуар може бути доповнений спеціальним піддоном для стікання в нього соку від гарячих страв і рукоятками для зручного завантаження решітки в тандир.

Крім цього, популярні всілякі жаровні. У них можна готувати дрібно нарізані продукти (наприклад, картопля або щось подібне). Для збільшення продуктивності жаровні також можуть бути виготовлені в кілька ярусів (від одного до трьох). Вони можуть бути доповнені спеціальними піками, на які насаджуються, наприклад, великі шматки м'яса.

На тандирі дуже зручно готувати страви в посуді. Це можуть бути і сковороди, і казани, і чавунці. У нас в асортименті ви можете знайти чудової якості пловніци і каструлі-чавунці. Вони виконані з чавуну високої якості, мають прекрасні кулінарні особливості і зручну форму для приготування великого спектра страв.

Хочеться відзначити ще один аксесуар - це гаки для підвішування м'яса, без яких приготування на тандирі буде не повноцінним. На них легко насаджується м'ясо і так-же зручно завантажується готову страву в посуд.

Варто звернути увагу на керамічні аксесуари, такі, як камінь для випікання. На ньому дуже зручно випікати борошняні страви, коржі, хліб та інше. Вони виходять дуже смачними і мають ароматну скоринку.

Не варто забувати і за збереження тандира, який забезпечить спеціальний вологонепроникний чохол. Особливо він актуальний в разі, якщо тандир зберігається під відкритим небом.

Всі наші аксесуари виконані з екологічно чистих матеріалів і безпечні для приготування на них продуктів харчування, про що свідчать ті сертифікати Європейського якості, якими супроводжуються наша продукція.

Рекомендовані
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3