Подбор тандыра

Друид Скиф Есаул Фаберже Козацкий Атаман Фаберже Элитный Фаберже Гетьман Фаберже Геракл Тандыр Аттила Тандыр Батыр

ТАНДИРИ

ТАНДИРИ

Виробник тандирів "СВІТ ТАНДИРІВ" є лідером в даній сфері виробництв в Україні. Для виготовлення своєї продукції використовуються якісні матеріали, зокрема, екологічно чиста харчова глина відповідно до Держстандарту, металеві елементи виконуються з високоякісної сталі. При виробництві строго дотримуються технології, що дозволяє надавати тривалу гарантію на тандири.

При виборі тандиру насамперед потрібно звернути увагу на товщину стінки. Чим більше товщина стінки, тим довше тримається жар в тандирі. Для малих тандирів мінімальна товщина стінки 3-4 см, для великих тандирі 6-8 см. Також потрібно враховувати на яку компанію ви розраховуєте готувати страви. Якщо це сім'я з трьох-чотирьох чоловік, то достатньо невеликого тандира, якщо кількість осіб більше п'яти, то відповідно потрібен тандир побільше, тому що у нього і довжина шампурів більше і за одну закладку дрів можна виготовити кілька страв. Оскільки тандир виготовляється з природних матеріалів, рекомендується для зберігання використовувати відповідний чохол, який захистить тандир від руйнівного впливу атмосферних опадів і перепадів температур. Або ж зберігати тандир під навісом. Готувати в тандирі не складніше, ніж на мангалі. У деяких моментах навіть простіше і зручніше. Крім того, що в тандирі зручно готувати продукти, він ще служить прикрасою заміського будинку, дачі або кафе. На корпус наносять різні орнаменти, металеві елементи виконуються з кованої сталі з візерунками. Тому, враховуйте ще й стиль оформлення. Також не забувайте про великий асортимент аксесуарів, які представлені в нашому магазині. Наявність додаткових пристосувань дозволять приготувати страви з овочів, риби і великих шматків м'яса.


Тандир «Друїд»

Тандир «Друїд»

Тандир "Друїд" - компактний сімейний тандир. Модель з класичною формою, зольник розташований у нижні..

12000.00 грн.
Тандир «Скіф»

Тандир «Скіф»

Тандир «Скіф» - це стандартний, компактний сімейний тандир, розрахований на приготування страв на 4-..

30000.00 грн.
18000.00 грн.
Тандир "Осавул"

Тандир "Осавул"

Тандир «Осавул» - модель з класичною формою та покращеними енергоємними властивостями, зольник розта..

35000.00 грн.
20000.00 грн.
Тандир «Козацький»

Тандир «Козацький»

«Козацький» D-Class (середній) - в ньому мирно уживаються недорогі і класичні параметри середньої ка..

40000.00 грн.
25000.00 грн.
Тандир «Отаман»

Тандир «Отаман»

«Отаман» S-Class (вищий, середній) - преміальний тандир, розрахований від 8-12 шампурів (4-6 кг м'яс..

45000.00 грн.
30000.00 грн.
Тандир «Фаберже»

Тандир «Фаберже»

«Фаберже» Е-Class (середній) - тандир-мангал з розширеною функціональністю. Розрахований на 6-8 ш..

37000.00 грн.
Тандир «Гетьман»

Тандир «Гетьман»

«Гетьман» М7-Class (вищий, Люкс) - цей клас часто називають ще й «бізнес-класом». Тандир «Гетьман» д..

50000.00 грн.
39000.00 грн.
Тандир «Геракл»

Тандир «Геракл»

«Геракл» Fj V8-Class (вищий, Люкс) - цей клас часто називають ще й «бізнес - еліт класом» C великим ..

55000.00 грн.
49000.00 грн.
Тандир «Фаберже еліт»

Тандир «Фаберже еліт»

«Фаберже Елітний» F-Class (вищий, середній) - рельєфний тандир-мангал преміум класу. Вага - 140 к..

55000.00 грн.
Тандир «Аттіла»

Тандир «Аттіла»

«Аттіла» FX-Class (вищий, Люкс) - тандир представницького класу з потужною тепловіддачею. Дуже ко..

90000.00 грн.
Тандир «Батир»

Тандир «Батир»

«Батир» Н3-Class - це новітній «суперкар» від Українського виробника ексклюзивних тандирі. Професійн..

135000.00 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Світ тандирів

Замовте безкоштовну консультацію, і ми Вам обов'язково передзвонимо. Гаряча лінія: (096) 379-65-51

ДОПОВНЕННЯ ДО ТАНДИРІВ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТАНДИРА

ПРОМИСЛОВІ ТАНДИРИ

МАНГАЛИ ТА ВОГНИЩА

На сьогоднішній день існує велика кількість пропозицій на тандирі від різних виробників і за різними цінами. Необізнаній покупцеві важко розібратися у всьому цьому розмаїтті. У будь-якому випадку, тандир - покупка не з дешевих, тому важливо не витратити кошти на неякісний продукт.

Як візуально визначити якість тандира?

На фото зображений тандир, який зроблений з глини, що містить домішки. Сильно виражена сіра структура, яка говорить про те, що в суміш додали глиноземний цемент або модифікатор. Чорні вкраплення - це руда (багата на Pb (свинець) і Cd (кадмій), до того ж не міцна (пориста і пухка) структура кераміки, як видно на фото, після п'яти-шести циклів - почне обсипатися і зруйнуються. Тандир купується з розрахунку на тривалий багаторічне використання, тому покупець очікує відповідної якості від вироби. Такі тандири мають порівняно низьку вартість, тому що виготовлені з дешевих матеріалів. До того ж, не варто забувати і про шкоду від свинцевих виділень, які при нагріванні осідають на тих продуктах, які Ви готуєте в такому тандирі, а потім вживаєте в їжу. Не секрет що перліт, базальтова або ще гірше мінеральна вата містить в собі смоли, які складаються з таких хімічних елементів, як фенол, похідні формальдегідів і т.д., як раз за рахунок цих компонентів і відбувається зв'язування волокон між собою. Дані сполуки дуже небезпечні і шкідливі, оскільки мають здатність випаровуватися. Тому, вживати в їжу продукти, які приготувли на тандирі з подібної сировини небезпечно для здоров'я.

А на цьому фото зображений тандир, який виконаний за всіма нормами і правилами. Як бачите, відсутні темні вкраплення, глина має щільну фактуру. Такий матеріал має високі технічні показники - міцність, низька теплопровідність, велика теплоємність і не буде руйнуватися навіть після багаторазових перепадів температур. Використовується шамотна глина, яка не містить шкідливих домішок і оброблена за спеціальними технологіями. Наша продукція має сертифікат Європейського зразка, який діє на всій території Європи. Знак CЕ вказує на відповідність товарів вимогам директив ЄС. СЕ маркування обов'язкове для всіх товарів, що надходять на європейський ринок, що потрапляють під директиви ЄС. Знак СЕ - знак безпеки, який свідчить про те, що продукт відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці. «Світ Тандирі ®» у виробництві використовує тільки високоякісні глазурі європейського виробника, компанії Glazura TORRECID Group, які не містять у своєму складі окису свинцю, миш'яку, антимонія та інших небезпечних речовин! Дані глазурі призначені для виробництва керамічного посуду!

Наша продукція відрізняється високою якістю, довговічністю а найголовніше - екологічно чистою сировиною і гарантією якості виробу від виробника.Корисна інформація

Тандир - це східна піч-жаровня, класично, виготовлена вручну з шамотної глини. Це поєднання елегантного дизайну, приголомшливий смак страв і різноманітність рецептів. Їжа в такій печі готується не на вугіллі, як на мангалі, а прожарівается одночасно з усіх боків за рахунок нагрітих стінок. Їжа, приготована таким способом, виходить соковита, з особливим копченим ароматом. На нашому сайті Ви можете вибрати східну піч з наявності - доступні великі і маленькі розміри тандирі в Києві

Рекомендовані

Відгуки покупців про тандири

Тандир «Фаберже еліт»

Тандир «Фаберже еліт»

Купили тандыр и забыли, что такое мангал. Шашлык получается отменный! ...

Яценко Оксана 15.12.2021

Тандир «Геракл»

Тандир «Геракл»

Была мечта-мечта сбылась)) Мы купили тандыр "Геракл" толщина стенки 8 ...

Сергей Кириченко 17.01.2022

Тандир «Аттіла»

Тандир «Аттіла»

Моя безумная любовь, нет предела совершенству в блюдах из тандыра! ...

Юлия К. 04.12.2021

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3