Доповнення до тандирів


Підйомний механізм
1000.00 грн.
Жарогасітель

Жарогасітель

Жарогасітель призначений для оптимізації температури всередині тандира і використовується при: - Сил..

1300.00 грн.
Регулятор тяги
3500.00 грн.
Керамічний зольник
5000.00 грн.
Електричний модуль

Електричний модуль

Електротандир – стандартний, компактний сімейний тандир. Тандир з електричним модулем можна використ..

9000.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Рекомендовані

На сьогоднішній день існує велика кількість пропозицій на тандирі від різних виробників і за різними цінами. Необізнаній покупцеві важко розібратися у всьому цьому розмаїтті. У будь-якому випадку, тандир - покупка не з дешевих, тому важливо не витратити кошти на неякісний продукт.

Як візуально визначити якість тандира?

На фото зображений тандир, який зроблений з глини, що містить домішки. Сильно виражена сіра структура, яка говорить про те, що в суміш додали глиноземний цемент або модифікатор. Чорні вкраплення - це руда (багата на Pb (свинець) і Cd (кадмій), до того ж не міцна (пориста і пухка) структура кераміки, як видно на фото, після п'яти-шести циклів - почне обсипатися і зруйнуються. Тандир купується з розрахунку на тривалий багаторічне використання, тому покупець очікує відповідної якості від вироби. Такі тандири мають порівняно низьку вартість, тому що виготовлені з дешевих матеріалів. До того ж, не варто забувати і про шкоду від свинцевих виділень, які при нагріванні осідають на тих продуктах, які Ви готуєте в такому тандирі, а потім вживаєте в їжу. Не секрет що перліт, базальтова або ще гірше мінеральна вата містить в собі смоли, які складаються з таких хімічних елементів, як фенол, похідні формальдегідів і т.д., як раз за рахунок цих компонентів і відбувається зв'язування волокон між собою. Дані сполуки дуже небезпечні і шкідливі, оскільки мають здатність випаровуватися. Тому, вживати в їжу продукти, які приготувли на тандирі з подібної сировини небезпечно для здоров'я.

А на цьому фото зображений тандир, який виконаний за всіма нормами і правилами. Як бачите, відсутні темні вкраплення, глина має щільну фактуру. Такий матеріал має високі технічні показники - міцність, низька теплопровідність, велика теплоємність і не буде руйнуватися навіть після багаторазових перепадів температур. Використовується шамотна глина, яка не містить шкідливих домішок і оброблена за спеціальними технологіями. Наша продукція має сертифікат Європейського зразка, який діє на всій території Європи. Знак CЕ вказує на відповідність товарів вимогам директив ЄС. СЕ маркування обов'язкове для всіх товарів, що надходять на європейський ринок, що потрапляють під директиви ЄС. Знак СЕ - знак безпеки, який свідчить про те, що продукт відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці. «Світ Тандирі ®» у виробництві використовує тільки високоякісні глазурі європейського виробника, компанії Glazura TORRECID Group, які не містять у своєму складі окису свинцю, миш'яку, антимонія та інших небезпечних речовин! Дані глазурі призначені для виробництва керамічного посуду!

Наша продукція відрізняється високою якістю, довговічністю а найголовніше - екологічно чистою сировиною і гарантією якості виробу від виробника.Корисна інформація

Рекомендовані

Світ тандирів

Замовте безкоштовну консультацію, і ми Вам обов'язково передзвонимо. Гаряча лінія: (096) 379-65-51

МИР ТАНДЫРОВ - Официальный сайт - купить качественные тандыры
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3