Як продавці тандирів можуть обманювати покупців

Как продавцы тандыров могут обманывать покупателей

Мета цієї статті не в тому, щоб показати, які ми, як виробники – добрі, а решта – не дуже. Насамперед, компанія "Світ тандирів" хоче проінформувати покупців про те, до яких хитрощів вдаються неохайні продавці, щоб продати свій товар за неадекватною ціною, або ж всучити неякісну продукцію необізнаному покупцю. Існує два основних види, які пов'язані між собою:

  1. Здешевлення продукції шляхом порушення технологій виробництва;
  2. Підробка інформації в інтернеті шляхом приховування явних ознак неякісної продукції.

Здешевлення продукції шляхом порушення технологій виробництва

Як і в будь-якій іншій сфері, у виробництві тандирів є певні технологічні особливості, що впливають на довговічність продукції та, відповідно, на ціну. Насамперед - сировина. Для виготовлення якісного тандира необхідно закуповувати спеціальну шамотну глину, яка має сертифікат якості та допускається для виготовлення керамічного посуду взагалі та тандирів у часності. Ця сировина коштує досить дорого, що визначає мінімальний поріг ціни на тандир. Для здешевлення можна заощаджувати і додавати в суміш дешевий глиноземистий цемент або модифікатор. В статті Як візуально визначити якість тандира? докладно розповідається про нюанси цього виду шахрайства та його впливу на здоров'я людини, яка споживає їжу, приготовлену в такому тандирі, а також термін служби виробу. Такі тандири набагато гірше переносять великі перепади температур та швидко руйнуються. Крім корпусу, слід звернути увагу на металеву раму, яка стягує тандир. Вона повинна бути виготовлена ​​з кованого металу, а не з прокатного листового, який набагато гірше переносить перепади температур і схильний до атмосферного впливу, що призводить до швидкого руйнування корозією (іржавіння). Тому, якщо ви, як покупець, знайшли серед ідентичних за заявленими параметрами тандирів модель з явно заниженою ціною, то велика ймовірність того, що цей тандир просто зроблений з дешевого, недовговічного і небезпечного для здоров'я матеріалу.

Підробка інформації в інтернеті шляхом приховування явних ознак неякісної продукції

Другим методом шахрайства є підробка інформації про товар на сайті, де ви зустріли дешевий тандир. Для цього використовується інформація (тексти, фотографії та відео) з сайтів сумлінних виробників, де візуально демонструється якість продукції. Також, для того, щоб підігнати під якісний вигляд, використовуються графічні програми (наприклад, Photoshop), в яких ретушуються ознаки порушення технології використання глиняної суміші. Наприклад, колір якісного тандира – бежево-рожевий, без темних вкраплень, а підробка має сірий відтінок із темними вкрапленнями. Програмою Photoshop можна виправити всі явні ознаки та виставити продукцію як якісну. Вульгарні продавці навіть не гребують підробками сертифікатів якості, які завантажують з сайтів виробників і за допомогою тих-таки графічних програм змінюють графу, де вказана інформація про одержувача того чи іншого документа.

Насамкінець дозволимо собі нагадати покупцям відомі істини:

  • Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі;
  • Дешева рибка - погана юшка;
  • Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

І це зовсім не заклик купувати лише у нас, у "Світ тандирів", а прагнення донести покупцям інформацію, яка допоможе купити гарантовано якісний, довговічний тандир за адекватну та аргументовану ціну.

НАША ПРОДУКЦІЯ:

ТАНДИРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТАНДИРА

ПРОМИСЛОВІ ТАНДИРИ

МАНГАЛИ ТА ВОГНИЩА

Рекомендовані
Рекомендовані
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3