Як вибрати тандир

Тандир - це східна керамічна піч, яка призначена для приготування м'яса, риби та овочів. Виготовляється із шамотної глини. При виготовленні додається овеча шерсть для створення високої теплоємності. Приготування у тандирі здійснюється за рахунок тепловіддачі стін. Тандири відрізняються за розміром, формою та масою. Чим більший тандир, тим більша товщина стінок. За рахунок цього довше тримається жар.

Існують як малі тандири, наприклад Скіф, Осавул или Фаберже, середні моделі (такі, як Козацький, Атаман або Фаберже елітний), так і великі моделі (такі як Гетьман, Геракл, Аттіла та Батир).У комплекті з усіма тандирами йдуть совок, кочерга, додатково можна укомплектувати кованими шампурами та іншими аксесуарами (залежно від моделі).

При виборі тандира слід звернути увагу на товщину стін. Для малих тандирів вона має бути не менше 3,5 см і не менше 4,5 см для великих. В іншому випадку тандир не досягне потрібної теплоємності і швидко охолоне.

Також при виборі тандира слід врахувати, яку компанію він буде розрахований. Якщо це сім'я із трьох або чотирьох осіб, то достатньо буде купити модель Скіф, Есаул чи Фаберже. Якщо компанія збирається понад п'ять осіб, то варто розглянути варіант покупки тандира побільше. У нього і шампура довша і можна зробити дві закладки м'яса або риби за один розпалювання.

Тандир не вимагає особливого догляду. Але оскільки він виготовлений з природних матеріалів, він не любить вологу. Тому зберігати тандир варто в пилу-волого-стійкому чохлі або під навісом.

Готувати в тандирі не складніше, ніж на мангалі. А в деяких випадках навіть простіше та зручніше. Крім того, що тандир - це відмінний пристрій для приготування різноманітних страв, він ще є прикрасою заміського будинку, кафе або ресторану.


Окрім чудових кулінарних властивостей, тандир є ще й чудовим подарунком.

Також у нашому магазині представлений великий асортимент аксесуарів для тандирів. Наприклад, двох та трьох-ярусні грати для приготування овочів, риби та великих шматків м'яса; ялинка з жаровнею для приготування великих шматків м'яса, гак для підвішування м'яса.

Також можна придбати підставку на колесах під будь-яку модель, для того, щоб можна було легко пересувати тандир по території двору.

Приготовлені в тандирі страви виходять не лише смачними, а й корисними. Компанія СВІТ ТАНДИРІВ бажає Вам приємного апетиту!

Дивіться також іншу інформацію про тандири у рубриці "Статті"

НАША ПРОДУКЦІЯ:

ТАНДИРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТАНДИРА

ПРОМИСЛОВІ ТАНДИРИ

МАНГАЛИ ТА ВОГНИЩА

Рекомендовані
Рекомендовані
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3