Купити тандир від виробника

Купить тандыр от производителя

Виробництво тандирів - складний та тривалий процес. Це стародавнє ремесло та у статті Технологія виробництва тандира докладно розповідається про те, як створювалися тандири в країнах Середньої Азії та Закавказзя у давнину. Технічний прогрес дозволив сьогодні удосконалити стародавню технологію та відкрив можливість для виробництва цих печей у промислових масштабах, що робить доступним тандир кожній родині. Як купити тандир у Києві можна дізнатися, відвідавши сторінку з нашими контактами.

Які основні етапи виробництва тандирів?

Весь цикл займає близько місяця одну одиницю. Основні етапи:

  1. Створення форми для заливання;
  2. Підготовка та заливка суміші шамотної глини з іншими складовими;
  3. Сушіння та випалення у спеціальній електричній печі;
  4. Створення металевого каркасу з елементами кування, обтяжка готового виробу;
  5. Дизайнерське оформлення, фарбування та обробка спеціальними термостійкими фарбами.

Глина має бути без шкідливих домішок!

Кожен із етапів виробництва має свої технологічні особливості. Особлива увага приділяється матеріалам. Т.к. тандир - це піч, яка схильна до високих перепадів температур, корпус повинен бути досить термостійким. В статті Як візуально визначити якість тандира? докладно розповідається про вплив матеріалу на надійність і довговічність служби тандира, а також на якість страв, що готуються в ньому. Тут дуже важливо використати саме сертифіковану глину. Компанія "Світ Тандирів" є власником сертифікату Європейського зразка, що діє на всій території Європи.

Випалення тандира - важливий етап виробництва..

На етапі просушування та випалу використовується спеціальна піч, висока температура в якій забезпечується завдяки потужним електричним тінам. Для прискорення процесу виробництва тандирів, піч має розміри, що дозволяють випалювати одночасно кілька заготовок. Сама камера забезпечена електронною системою управління, що дозволяє максимально якісно і без втрат випалювати.

Металевий каркас із кованого заліза.

Оковка або обтяжка тяндира - це трудомісткий процес, який забезпечує тандиру достатню міцність, можливість транспортування, надійне встановлення печі на горизонтальних поверхнях. Тут важливо відзначити той факт, що краще використовувати коване залізо, а чи не прокатне, т.к. тандир піддається впливу високих температур і металевий каркас із прокатного заліза сильніше деформується.

Дизайн та оформлення тандира.

Важливим етапом виробництва є кінцева обробка та оформлення тандира. Цим займаються досвідчені та талановиті художники-скульптори, які перетворюють кожен виріб на витвір мистецтва. Щоб з роками зовнішній вигляд тандира не вигоряв і не псувався, використовуються спеціальні термостійкі фарби для кераміки. Крім фарб, в оформленні тандира застосовуються рельєфні елементи дизайну. Одним з основних стилів компанії "Світ тандирів" є Трипільський орнамент, який докладно описано в статті Трипільский орнамент - традиції предків. Крім запропонованих варіантів дизайну, можливе оформлення тандира за ескізами замовника.

Щоб ознайомитись та купити тандир від виробника, запрошуємо відвідати рубрику ТАНДИРИ.

НАША ПРОДУКЦІЯ:

ТАНДИРИ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТАНДИРА

ПРОМИСЛОВІ ТАНДИРИ

МАНГАЛИ ТА ВОГНИЩА

Рекомендовані
Рекомендовані
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3