Мангали і вогнища

Мангали і вогнища

Ці вироби в першу чергу несуть функцію створення атмосфери затишку біля відкритого вогню і призначені спеціально для розпалювання багаття в саду або на терасі. Перш за все потрібно вибрати місце для вогнища. Воно повинно бути віддалене від легкозаймистих предметів і газових комунікацій, а також не бажано розміщувати в безпосередній близькості від основних будівель. Перед використанням кострища потрібно подбати про наявність поруч резервуара з водою для екстреного гасіння неконтрольованого вогню. Керамічні мангали від МИР Тандир бувають овальної і круглої форм. Виконані вони з високоякісної шамотної глини і укріплені сталевими конструкціями на ніжках. Для зручного транспортування є ковані сталеві ручки, які мають подвійне кріплення, щоб зменшити їх нагрівання від спека багаття. Мангали та кострища оформлені рельєфними стильними орнаментами. Додатково, для можливості приготування різних страв, можуть бути укомплектовані гриль - дисками, гратами - гриль, каменем для піци і іншими аксесуарами.


Мангал керамічний (овальний)

Мангал керамічний (овальний)

Мангал керамічний (овальний) ..

0.00 грн.
Мангал-Вогнище

Мангал-Вогнище

Мангал-Вогнище ..

0.00 грн.
Мангал Керамічний радіальний

Мангал Керамічний радіальний

Мангал Керамічний радіальний ..

9000.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

При виборі даного виду виробів з кераміки слід звернути увагу на ряд особливостей.

По-перше, це якість кераміки. Не повинно бути ніяких темних вкраплень, колір чаші зсередини повинен бути однорідним і тілесним, а не сірим. Якісний матеріал - це запорука довгої служби вироби. Звертаємо особливу увагу на відсутність в глині ​​шкідливих домішок. Приготовлені страви на мангалі не матимуть шкідливих речовин.

По-друге, це габарити, форма і дизайн мангала. Ми пропонуємо овальні і круглі. Все залежить від того місця, де планується установка і використання мангала. Оформленням виробів займаються досвідчені скульптори. Крім запропонованого інкрустації, можливе виконання індивідуальних замовлень, в залежності від побажань замовника.

По-третє, варто звернути увагу на якість металевого каркаса. Він повинен мати надійні зварні шви, товщина металу повинна відповідати навантажувальним параметрам і температурних навантажень. Наші мангали і кострища виробляються згідно всіх норм і правил по виготовленню даного виду продукції.

Мангали та кострища обладнані спеціальними вентиляційними вікнами - піддувалом, за допомогою яких можна регулювати температуру і швидкість розпалювання дров і інтенсивність багаття.

Для приготування страв на мангалі традиційно використовуються шампура. Можливе застосування і додаткових аксесуарів. Наприклад, грати, на які можна встановлювати сковороду, пловніцу або каструлю-чавунець.

Рекомендовані

Світ тандирів

Замовте безкоштовну консультацію, і ми Вам обов'язково передзвонимо. Гаряча лінія: (096) 379-65-51

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3