Тандир «Отаман»

  • 199000.00 грн.
    250000.00 грн.


Тандир-піч має велику жаростійкої масою, що безсумнівно дає можливість промислового тандиру - печі велике ККД а відповідно і великий вихід кінцевої продукції. Всі наші моделі дозволяють значно економити енергію і зменшити виробничі витрати. Тільки у нашій компанії є натуральний Європейський сертифікат якості (РЄ). Всі наші печі відрізняються вищою якістю кераміки, велику теплоємність, екологічно чистої термоізоляцією і якісним виконанням нашими досвідченими майстрами. Окантовка високоміцним металом дозволяє утримувати в цілісності всю конструкцію і сміливо відправляти наші печі в будь-який пункт призначення землі. Тандир-піч забезпечений колісною базою з запасом міцності на 2000 кг, можна використовувати логотип замовника. Тандир призначений як для приготування хлібних виробів. Чи можемо виготовити тандир для м'ясних і рибних виробів і овочевих страв. Можем изготовить тандыр для мясных и рыбных изделий и овощных блюд.


Параметри тандира:

Вага тандира 600 кг
Діаметр 1300 мм
Внутрішній діаметр 1000 мм
Загальна висота 1000 мм
Товщина стінки 150 мм
Діаметр горловини 500 мм
Колісна база з допуском на навантаження на колеса 2000 кг
Нагрівальний елемент Ніхром марка X20H80
Кількість нагрівальних елементів 2 по 4 кВт, 220 В одна фаза
Діаметр колеса 80 мм
Характеристики коліщаток Колеса з чавунною основою та поворотним кронштейном з гальмом
Матеріал екологічно чиста харчова глина згідно з ДержСТАТом
Орнамент малюнку На замовлення!
Продуктивність Закладка від 30-ти коржиків діаметром 250 мм з часом випікання 3-7 хв. Робочий функціонал тандира за 12 годин від 2000 коржів

Співвідношення висоти:


Характеристики:
Найменування Батир промисловий
Вага 600 кг
Діаметр 1300 мм
Загальна висота 1000 мм
Товщина стінки 150 мм
Діаметр горловини 500 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

На сьогоднішній день існує велика кількість пропозицій на тандирі від різних виробників і за різними цінами. Необізнаній покупцеві важко розібратися у всьому цьому розмаїтті. У будь-якому випадку, тандир - покупка не з дешевих, тому важливо не витратити кошти на неякісний продукт.

Як візуально визначити якість тандира?

На фото зображений тандир, який зроблений з глини, що містить домішки. Сильно виражена сіра структура, яка говорить про те, що в суміш додали глиноземний цемент або модифікатор. Чорні вкраплення - це руда (багата на Pb (свинець) і Cd (кадмій), до того ж не міцна (пориста і пухка) структура кераміки, як видно на фото, після п'яти-шести циклів - почне обсипатися і зруйнуються. Тандир купується з розрахунку на тривалий багаторічне використання, тому покупець очікує відповідної якості від вироби. Такі тандири мають порівняно низьку вартість, тому що виготовлені з дешевих матеріалів. До того ж, не варто забувати і про шкоду від свинцевих виділень, які при нагріванні осідають на тих продуктах, які Ви готуєте в такому тандирі, а потім вживаєте в їжу. Не секрет що перліт, базальтова або ще гірше мінеральна вата містить в собі смоли, які складаються з таких хімічних елементів, як фенол, похідні формальдегідів і т.д., як раз за рахунок цих компонентів і відбувається зв'язування волокон між собою. Дані сполуки дуже небезпечні і шкідливі, оскільки мають здатність випаровуватися. Тому, вживати в їжу продукти, які приготувли на тандирі з подібної сировини небезпечно для здоров'я.

А на цьому фото зображений тандир, який виконаний за всіма нормами і правилами. Як бачите, відсутні темні вкраплення, глина має щільну фактуру. Такий матеріал має високі технічні показники - міцність, низька теплопровідність, велика теплоємність і не буде руйнуватися навіть після багаторазових перепадів температур. Використовується шамотна глина, яка не містить шкідливих домішок і оброблена за спеціальними технологіями. Наша продукція має сертифікат Європейського зразка, який діє на всій території Європи. Знак CЕ вказує на відповідність товарів вимогам директив ЄС. СЕ маркування обов'язкове для всіх товарів, що надходять на європейський ринок, що потрапляють під директиви ЄС. Знак СЕ - знак безпеки, який свідчить про те, що продукт відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці. «Світ Тандирі ®» у виробництві використовує тільки високоякісні глазурі європейського виробника, компанії Glazura TORRECID Group, які не містять у своєму складі окису свинцю, миш'яку, антимонія та інших небезпечних речовин! Дані глазурі призначені для виробництва керамічного посуду!

Наша продукція відрізняється високою якістю, довговічністю а найголовніше - екологічно чистою сировиною і гарантією якості виробу від виробника.Корисна інформація

Рекомендовані
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3